ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΤΙΣ 03/04/2023

Το 1ο Εργαστηριακό Κέντρο Σπάρτης προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπ’ όψιν ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά των προσφορών, την  προγραμματιζόμενη ημερήσια εκπαιδευτική επίσκεψη, σύνολο 30 μαθητών της Γ΄ τάξης Κομμωτικής και Γ΄ τάξης Αισθητικής του 1ου Ημερήσιου ΕΠΑ.Λ και Γ΄ τάξης Κομμωτικής και Β΄ τάξης Υγείας Πρόνοιας & Ευεξίας  του Εσπερινού ΕΠΑ.Λ Σπάρτης (με 3 συνοδούς εκπαιδευτικούς) στη πόλη της Αθήνας στο ΕΚΘΕΣΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, στις 03/04/2023, ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ, από τις 08.30 έως 20.00.

Οι προσφορές, μέσα σε κλειστό φάκελο, θα πρέπει να παραδοθούν ιδιοχείρως στον Δ/ντη του 1ου Εργαστηριακού Κέντρου Σπάρτης ή να αποσταλούν ταχυδρομικά στη διεύθυνση του σχολείου μέχρι και την Πέμπτη 23-03-2023 και ώρα 12:00  (σφραγίδα  ταχυδρομείου), με την ένδειξη «ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ».

Η αποσφράγιση των προσφορών θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 23-03-2023 και ώρα 12.30μμ στο 1ο Εργαστηριακό Κέντρο Σπάρτης.

Περισσότερες πληροφορίες στο συνημμένο αρχείο:

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ