ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Το 1ο Εργαστηριακό Κέντρο Σπάρτης προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο, προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπ’ όψιν ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά των προσφορών, την  προγραμματιζόμενη ημερήσια εκπαιδευτική επίσκεψη 20 μαθητών της Γ΄ τάξης του σχολείου (με 2 συνοδούς εκπαιδευτικούς) στη πόλη της Καλαμάτας, την Πέμπτη 09/03/2023.

Οι προσφορές, μέσα σε κλειστό φάκελο, θα πρέπει να παραδοθούν ιδιοχείρως ή να αποσταλούν ταχυδρομικά στη  διεύθυνση του σχολείου μέχρι και την Παρασκευή  24-02-2023 και ώρα 11:00 π.μ. (σφραγίδα  ταχυδρομείου), με την ένδειξη «ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ». Η αποσφράγιση των προσφορών θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 24-02-2023 και ώρα 11:45 μμ. στο 1ο Εργαστηριακό Κέντρο Σπάρτης.

Περισσότερες πληροφορίες στο συνημμένο αρχείο:

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ